نحوه ثبت سفارش

چگونه در سایت استعلام سفارش خود را ثبت کنیم؟

1- بدون ثبت نام

2- از طریق ثبت نام

روش اول:

1-1 ابتدا گزینه ثبت سفارش در بالای سایت یا گزینه ارسال سریع سفارش را کلیک میکنیم.

1-2 گزینه های درخواستی در فرم ثبت سفارش را پر میکنیم و اگر فایلی داشتیم فایل مورد نظر را بارگزاری میکنیم سپس روی گزینه ارسال کلیک میکنیم. اگر تا اینجا موفقیت آمیز بود،  همکاران من در اولین فرصت با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی میکنند. به همین راحتی میتوانید سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

روش دوم:

2-1 ابتدا روی گزینه ورود یا ثبت نام کلیک کرده سپس گزینه ثبت نام را انتخاب میکنید.

2-2  تا اینجای کار که راحته در این قسمت شما فقط شماره موبایل خود را وارد می کنید و یک رمز عبور برای ورودهای بعدی تعیین می کنید و گزینه قوانین و مقررات را فعال می کنید. سپس گزینه ثبت نام را انتخاب می کنید. 

2-3 در این مرحله یک کد فعال سازی 5 رقمی به شماره موبایل شما ارسال می شود بعد از وارد کردن کد ارسالی ثبت نام شما تکمیل میشود. چنانچه در زمان ثبت نام دچار مشکل شدید می توانید با شماره موبایل پشتیبانی 09396718656 تماس حاصل فرمایید تا بخش فنی میزبان صدای گرم شما باشند.

2-4 زمانی که ثبت نام شما تکمیل شد میتوانید از قسمت ورود، وارد پنل کاربری خود شده و از آنجا گزینه ارسال سفارش را انتخاب کنید حالا موضوع سفارش خود را وارد کنید حالا سایر گزینه ها را در صورت صلاحدید پر کنید و در آخر گزینه ارسال را انتخاب کنید. به همین راحتی تا ساعاتی بعد می توانید پاسخ خود را در پروفایل خود در همین قسمت مشاهده کنید.

و اگر سوالی داشتید می توانید از طریق ارسال تیکت و یا تماس با پشتیبانی 09396718656 با ما در ارتباط باشید.

باتشکر